Вт, 05.03.2024, 11:36

Вітаю Вас Гість

БОЛЕХІВСЬКИЙ МРЦ

Пошук
Вхід на сайт
Календар
«  Березень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Українське ділове мовлення. Календар свят
Погода
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

         Матеріально-технічне забезпечення

                     Болехівського МНВК

         відповідно до державних стандартів

                     і вимог наявних професій

Навчально-матеріальна база комбінату є комунальною власністю. 

         МНВК розміщений в одному корпусі. Загальна площа приміщень комбінату становить 986 м2., навчальна площа – 

398 м2.  Гаражі загальною площею  393 м2 розміщені  на території МНВК.  Всі  транспортні  засоби  забезпечені  гаражними  приміщеннями.  Стан  будівель  і  споруд підтримується  в належному стані.  Щорічно проводиться поточний ремонт навчальних кабінетів, майстерень, лабораторій, гаражів. Виходячи з вимог навчальних планів та програм, в комбінаті обладнано 8 кабінетів професійно-технічного циклу, 2 навчальні лабораторії, кабінет охорони праці суміщений, маневровий майданчик для вправ з початкового водіння. Забезпечення кабінетів, лабораторій дає змогу вести навчальний процес на належному навчальному і методичному рівні.

          Згідно робочих навчальних планів для підготовки водіїв за професією 8322 Водій автотранспортних засобів категорії «В», необхідно: 4 кабінети, маневровий майданчик для вправ з початкового водіння, загальною площею не менше 200м2 на один учбовий автомобіль. Є в наявності : 2 кабінети, (в яких суміщено будови й експлуатації автомобіля,  охорона праці а також правил дорожнього руху з безпекою дорожнього руху), маневровий майданчик, загальною площею 5000 м2. Для  виконання програм  з  практичного  водіння  автотранспортних  засобів  комбінат має  8 легкових автомобілів, а також причіп для легкового автомобіля. Комплексно-методичне забезпечення кабінетів складає - 93%. Площа на одного учня становить 2 м2 Для повного виконання робочих навчальних планів та програм необхідно: виготовити стенди «Вузли та механізми, що впливають на безпеку легкового автомобіля», «причини та наслідки ДТП», придбати макети світлофорів, закупити ліцензійні комп’ютерні програми  для вивчення правил дорожнього руху, будови легкового автомобіля та основ безпеки руху.

         Для підготовки робітників за професією 4112 Оператор комп’ютерного набору згідно робочого навчального плану, необхідно 4 кабінети . Наявно: 1 кабінет, лабораторія технологій комп’ютерної обробки інформації, загальною площею 86м2 . Площа на одного учня складає 2,44м2 в кабінетах та 5,7м2 в лабораторії. Комплексне методичне забезпечення навчальних кабінетів складає 87%, а лабораторії 83% -  від програмних вимог. Для повного виконання навчальних програм потрібно придбати ліцензійні програму Photoshop, програми-архіватори, оновити навчальні посібники по діловодству і машинопису, методичні рекомендації.                                                                                                               

         Для підготовки робітників за професією 8263 Швачка згідно робочого навчального плану потрібно три кабінети та майстерня. Наявно: 2 кабінети та майстерня, які обладнані  промисловими швейними машинками (20шт.), спеціалізованими швейними машинками (2шт.), побутовими швейними машинками (3шт.), оверлоки (3шт.), комп’ютеризованою вишивальною машинкою. Площа на одного учня складає в кабінетах - 2,4м2, в майстерні -5,7м2.  Комплексне методичне забезпечення навчальних кабінетів 85% та майстерні складає 89% -  від програмних вимог. Для повного виконання навчальних програм потрібно придбати нові промислові швейні машинки (3шт), ліцензійні програми для вишивальної машинки.

         Отже комісією встановлено, що матеріально-технічна база кабінетів, майстерень, майданчика для початкового водіння Болехівського міжшкільного навчально-виробничого комбінату в основному відповідає вимогам  навчальних планів і програм, що дозволяє здійснювати підготовку кваліфікованих робітників за ліцензованими професіями. Рівень відповідності будівель і споруд санітарно-технічним та  протипожежним нормам задовільний; використання наявних будівель, споруд та навчального обладнання здійснюється за призначенням.  Інвентаризація обладнання проводиться регулярно, навчально-матеріальна база  систематично поповнюється.

 

Copyright MyCorp © 2024 | uCoz